Stranice su u izradi

Nove stranice će uskoro biti dostupne. U međuvremenu za informacije možete kontaktirati naše POSLOVNICE.

Hero Image
OPTIKA OCULUS

Naše poslovnice.

OSIJEK

Oculus HR 33

Hrvatske Republike 33, Osijek

tel. 031/204-455

e-mail: h.republike@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

OSIJEK

Oculus HR 33 - Ray Ban

Hrvatske Republike 33, Osijek

tel. 091/2304-204

e-mail: raybanshop@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

OSIJEK

Oculus Donji grad

Trg J. bana Jelačića 32, Osijek

tel. 031/506-106

e-mail: b.jelacica@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

OSIJEK

Oculus S. Radića

Stjepana Radića 36, Osijek

tel. 031/209-730

e-mail: s.radica@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

ZAGREB

Oculus Zagreb

Frane Petrića 2, Zagreb

tel. 01/4812-453

e-mail: zagreb@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-15:00

SPLIT

Oculus Split

Obala Hrvatskog preporoda 23, Split

tel. 021/344-507

e-mail: split@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-15:00

OSIJEK

Oculus Korzo

Kapucinska 32, Osijek

tel. 031/200-147

e-mail: kapucinska@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

OSIJEK

Oculus Korzo - Ray Ban

Kapucinska 30, Osijek

tel. 031/201-220

e-mail: ray-ban@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

ĐAKOVO

Oculus Đakovo

Kralja Tomislava 5, Đakovo

tel. 031/813-200

e-mail: djakovo@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

VINKOVCI

Oculus Vinkovci

Glagoljaška 33, Vinkovci

tel. 032/339-194

e-mail: vinkovci@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

OSIJEK

Oculus Retfala

J. J. Strossmayera 198, Osijek

tel. 031/300-514

e-mail: retfala@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

DONJI MIHOLJAC

Oculus Donji Miholjac

Trg A. Starčevića 5, Donji Miholjac

tel. 031/630-948

e-mail: d.miholjac@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

BELI MANASTIR

Oculus Beli Manastir

Trg Slobode 29 b, Beli Manastir

tel. 031/705-359

e-mail: b.manastir@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

BELIŠĆE

Oculus Belišće

Vij. S. H .Gutmanna 4 d, Belišće

tel. 031/665-173

e-mail: belisce@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

VUKOVAR

Oculus Vukovar

Trg kralja Tomislava 1, Vukovar

tel. 032/639-553

e-mail: vukovar@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

NAŠICE

Oculus Našice

Braće Radića 6, Našice

tel. 031/639-326

e-mail: nasice@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

SLATINA

Oculus Slatina

Vladimira Nazora 33, Slatina

tel. 033/639-013

e-mail: slatina@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

SLAVONSKI BROD

Oculus Slavonski Brod

Augusta Šenoe 11, Slavonski Brod

tel. 035/639-332

e-mail: slavonski-brod@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

ĐAKOVO

Optika PLUS

V Pape I. Pavla II 9, Đakovo

tel. 031/639-117

e-mail: djakovo.plus@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

VIROVITICA

Oculus Virovitica

Stjepana Radića 9, Virovitica

tel. 033/639-022

e-mail: virovitica@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

ĐAKOVO

H-Optika

A. Starčevića 1, Đakovo

tel. 031/639-209

e-mail: djakovo.h@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

OSIJEK

S-Optika

Županijska 11, Osijek

tel. 031/639-929

e-mail: osijek.s@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

VUKOVAR

G-Optika

J. J. Strossmayera 14 a, Vukovar

tel. 032/638-755

e-mail: vukovar.g@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

VALPOVO

Oculus Valpovo

Osječka 12 a, Valpovo

tel. 031/586-503

e-mail: valpovo@optika-oculus.hr

Radno vrijeme: PON-PET: 8:00-20:00, SUB: 8:00-13:00

OPTIKA OCULUS

Uprava

Očna optika OCULUS,
Stjepana Radića 36, Osijek

info@optika-oculus.hr

racunovodstvo@optika-oculus.hr

+385 31 204 455